no-img
دانش فایل

آموزش کامل کار با Microsoft Office Word 2013


دانش فایل
آخرین آموزش ها
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
آموزش کامل کار با Microsoft Word
امتیاز 4.83 ( 6 رای )
pdf
مرداد ۱۸, ۱۳۹۵
4 مگابایت
۳,۰۰۰ تومان
0 فروش
۳,۰۰۰ تومان – خرید

آموزش کامل کار با Microsoft Word


جزوه ی آموزش کامل کار با Microsoft Word نوشته ی جناب آقای فردوس رسولی میباشد ، این جزوه در ۸۴ صفحه تهیه و تدوین شده است ؛ که ما امروز این آموزش را برای شما همراهان همیشگی در دانش فایل بارگذاری کردیم.

برخی از ویژگی های این محصول:

  • آشنایی با مفاهیم اولیه و تخصصی کار با ورد
  • معرفی تمامی اصطلاحات و سر برگ ها
  • توضیح کامل هر مبحث به همراه تصویر
  • آموزش نحوه ی صفحه آرایی برای فایل متنی
  • و …

نیاز به  اشاره این نکته میباشد که ، این آموزش متعلق به Word 2013 میباشد ، اما به این دلیل که سیستم ورد در ورژن های بالاتر شبیه به هم بوده، میتوان از این آموزش در نسخه های بالاتر نیز استفاده کرد.

قسمت هایی از این جزوه آموزشی:

آشنایی با پروگرام Word2013

MS Word یا مایکروسافت ورد ، از جمله پروگرام های بسته Office بوده که بیشتر بخاطر نوشتن و دیزاین نمودن کتاب ها ، مجلات ، اخبار، اسناد و امثال این ها استفاده میشود.

پرو گرام ورد با داشتن شکل زیبا و مناسب به آسانی میتوانیم اسناد ما را دیزاین نمایم و همچنان پرو گرام ورد به شکل خودکار اشتباهات جزیی را رفع نموده و از لحاظ انشاء و گرامر آنرا برسی و اصلاح مینماید. مایکروسافت ورد از جمله پرو گرام های موثر است که استفاده کنند گان زیادی دارد , این مبحث یک رهنما در مورد اساسا ت پرو گرام ورد و چگونگی ایجاد و ثبت یک سند و یا متن می باشد…موضوعات :
آموزش , جزوه , کامپیوتر

درباره نویسنده

یک برنامه نویس تحت پلتفرم اندروید و نویسنده حرفه ای محمدرضا محمودی هستم،برنامه نویس و طراح ساکن ایران،گیلان شهرستان بندرانزلی.و فعالیت حرفه ای من در زمینه برنامه نویسی اندروید هست و در کنار اون به همراه آقای یحیی پور از پایه گذاران تیم سولو دیزاین هستم.

محمدرضا 5 نوشته در دانش فایل دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *